Skorzystaj z dofinansowania i wykorzystaj na wybrane przez siebie szkolenie[0000-00-00] Skorzystaj z dofinansowania i wykorzystaj na wybrane przez siebie szkolenie


Jeśli jesteś Pracodawcą- chcesz przeszkolić siebie albo swoich pracowników lub sam pracujesz i mieszkasz na terenie województwa małopolskiego - masz możliwość skorzystania z dofinansowania.        W naszej ofercie znajdą Państwo:


Posiadamy znak jakości Małopolskich Standardów Usług Szkoleniowo-Doradczych MSUES, co potwierdza rzetelność i wysoki poziom realizowanych przez nas szkoleń. W związku z powyższym prowadzimy kursy zawodowe za pośrednictwem Bazy Usług Rozwojowych : 
Wyszukiwarka usług - Baza Usług Rozwojowych - PARP na które jeszcze w tym roku mogą Państwo otrzymać dofinansowanie . 

 

 Szczegółowe informacje odnośnie warunków dofinansowania każdego z projektów znajdują się na stronach internetowych Instytucji z którymi współpracujemy 

 

Kierunek Kariera Zawodowa - szczegóły na stronie: (www.kierunek.pociagdokariery.pl) - bony o wartości 5055zł - TRWA NABÓR!

Krajowy Fundusz Szkoleniowy - szczegóły na stronie internetowej Urzędów Pracy - dofinansowanie nawet 100% dla mikro i  małych firm i  85% dla średnich firm  -  NABÓR RUSZA W LUTYM !

 

Sądeckie Bony Szkoleniowe - szczegóły na stronie: (www.bony.mojszeftoja.pl) - nawet 85% dofinansowania - NABÓR RUSZA W LUTYM!

Jeżeli mają Państwo pytania związane z naszą ofertą, chcą uzyskać wycenę czy zarezerwować dogodny termin szkolenia to zapraszamy do kontaktu:

telefonicznie: 515-654-888, 504-700-260, 507-158-049

 

mailowo: biuro@agramon.pl